«Без Небесної Матері світ не має духовного життя», — владика Микола Бичок в Аделаїді

3 липня 2023, 12:35 53

У неділю, 2 липня, відбувся душпастирський візит владики Миколи Бичка, єпарха Мельбурнського, до храму Покрову Пресвятої Богородиці в Аделаїді, Вейвіл, Південна Австралія.

Владика Микола Бичок звершив Архиєрейську Божественну Літургію у співслужінні з о. Тарасом Горпиняком, адміністратором храму, та дияконом Володимиром Демчинським. Велика кількість вірних зібралася, щоб відчути благодать цієї особливої події.

Проповідуючи перед вірними, владика Микола звернув увагу на актуальність свята Матері Божої Неустанної Помочі. Він підкреслив, що Пресвята Богородиця є надійною опорою для кожного християнина, нагадуючи, що Вона щоденно турбується про своїх дітей і вказує на шлях до спасіння — Ісуса Христа. Архиєрей зазначив: «Свято Матері Божої Неустанної Помочі сьогодні актуальне як ніколи. Ми надіємося на могутню руку допомоги Пресвятої Богородиці. Як без рідної матері світ не має світлого майбутнього, так і без Небесної Матері світ не має духовного життя. Пресвята Богородиця є для кожного християнина надійною підтримкою: Вона щоденно і щосекунди опікується нами, як добра мати дає розраду і є поряд зі своїми дітьми, Вона вказує нам на Ісуса як на єдиний шлях спасіння».

Після Богослужіння владика Микола відвідав парафіяльний зал, де відбулося святкування. Вірні мали чудову нагоду особисто поспілкуватися з архиєреєм, а також взяти участь у дискусії. На цій зустрічі люди задавали владиці різні запитання, пов’язані зі зміною календаря, патріархатом, сучасними викликами виховання молоді та майбутнім УГКЦ в Австралії.

Цей душпастирський візит владики Миколи Бичка залишив незабутні враження у серцях вірних Аделаїди. Він приніс усім надію, любов та духовну підтримку, нагадуючи про важливість віри та спільного служіння Господу.

за матеріалами Мельбурнської єпархії святих апостолів Петра і Павла