Берегти природу вчаться діти в екологічному таборі

16 серпня 2024, 14:08 49

З 12 до 14 серпня 2024 року в парафії Святого архистратига Божого Михаїла в с. Нижнів Коломийської єпархії відбувався екологічний християнський табір. Він пройшов під гаслом «Земля — це дім Божий. Бережи його!».

Берегти природу вчаться діти в екологічному таборі

Про це повідомляє інформаційна служба Бюро УГКЦ із питань екології.

Організацією дитячого табору займався референт Бюро УГКЦ із питань екології в Коломийській єпархії о. Андрій Сем’янчук.

Під час таборування діти брали участь у Літургії, молилися за справедливий мир і перемогу України, дякували Творцеві за дар створеного світу.

Отець Андрій, пояснюючи дітям про бережливе ставлення до природи, зазначив: «Кожен із нас відповідальний перед Богом за створений світ. Всі ми отримали від Творця важливу місію — відповідально ставитись до природи й раціонально використовувати Божі дари».

Він провів презентацію «Змінимо світ на краще», після якої малеча вчилася дбати про Богом створений світ: правильно сортувати сміття, не засмічувати навколишню природу, не допускати підпалів сухої трави та рослинних залишків. Діти також ознайомилися із «валізою енергоефективності» та її вмістом.

На завершення табору кожен учасник отримав «Екологічний декалог Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава», смаколики та багато позитивних й радісних емоцій.