У Вільнюсі Глава УГКЦ вшанує річницю мучеництва святого Йосафата

28 вересня 2023, 18:00 1497

28 вересня об 11:00 у храмі Пресвятої Тройці отців василіан у Вільнюсі (Литва) відбудеться Архиєрейська Божетсвенна Літургія, яку очолить Глава УГКЦ у межах відзначення 400-річчя мучеництва св. Йосафата у співслужінні з архиєпископом Ґінтарасом Ґрушасом.

У Вільнюсі Глава УГКЦ вшанує річницю мучеництва святого Йосафата

Після Літургії відбудеться урочисте відкриття та освячення барельєфу св. Йосафата на фасаді храму Пресвятої Тройці. Цього ж дня о 18:00 в Музеї церковної спадщини Блаженніший Святослав разом із Вільнюським архиєпископом Ґінтарасом Ґрушасом відкриє виставку, присвячену св. Йосафату.

Напередодні, 27 вересня, Глава УГКЦ зустрінеться із прем’єр-міністром Литви Інґрідою Шимоніте, а також матиме зустріч із головами українських громад і директорами шкіл у Литві в Українському центрі.