Двох священників Пармської єпархії іменовано митрофорними протоієреями

28 березня 2024, 20:40 850

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав іменував о. Михайла Полоського та о. Степана Паліводу, священників єпархії Святого Йосафата з осідком у м. Парма (США), митрофорними протоієреями. Нагороди священникам вручив владика Богдан Данило, правлячий єпископ єпархії Святого Йосафата, під час Вечірні з Літургією Василія Великого та Чином умивання ніг у Великий четвер.

Двох священників Пармської єпархії іменовано митрофорними протоієреями

Отець Михайло Полоський 33 роки служить у парафіях в Амбриджі, а також є протосинкелом Пармської єпархії. Отець Степан Палівода здійснює священниче служіння в єпархії впродовж 30 років та є канцлером і економом єпархії.

Взявши до уваги думку владики Богдана Данила та зваживши на заслуги обох священників, з нагоди 40-річчя введення на престол першого єпарха світлої пам’яті владики Роберта Москаля, Блаженніший Святослав окремими Декретами іменував їх митрофорними протоієреями та уділив право носити митру.

«Оцінюючи Вашу ревність, — йдеться в Декреті іменування о. Михайла Полоського, — для Божої слави та добра Української Греко-Католицької Церкви, а також Ваше жертовне священниче служіння впродовж 33 років у парафіях в Амбриджі, що увінчалося численними плодами для спасіння Божого люду, і Вашу сумлінну працю як протосинкела єпархії, складаємо Вам сердечну подяку та висловлюємо визнання і похвалу. Заслухавши думку преосвященного владики Богдана Данила, єпарха єпархії Святого Йосафата у Пармі, та взявши до уваги Ваші заслуги, з нагоди 40-річчя введення на престол першого єпарха світлої пам’яті владики Роберта Москаля, іменуємо Вас митрофорним ієреєм та уділяємо Вам право носити митру».

У Декреті іменування о. Степана Паліводи зазначено: «Оцінюючи Вашу ревність для Божої слави та добра Української Греко-Католицької Церкви, а також Ваше жертовне священниче служіння впродовж 30 років у різних парафіях єпархії, що увінчалося численними плодами для спасіння Божого люду, і Вашу сумлінну працю як канцлера та економа єпархії, складаємо Вам сердечну подяку та висловлюємо визнання і похвалу. Заслухавши думку преосвященного владики Богдана Данила, єпарха єпархії Святого Йосафата у Пармі, та взявши до уваги Ваші заслуги, з нагоди 40-річчя введення на престол першого єпарха світлої пам’яті владики Роберта Москаля, іменуємо Вас митрофорним протоієреєм та уділяємо Вам право носити митру».

Обом священникам Блаженніший Святослав побажав, щоб милостивий Господь щедро винагородив їх своїми дарами, даючи їм силу і наснагу в доброму здоров’ї жити у святості й любові до Нього та продовжувати боговгодне служіння.