Патріарша фундація «Мудра справа» передала 875 продуктових наборів для Вінничини

25 жовтня 2022, 15:11 96

Патріарша фундація «Мудра справа» у межах своєї діяльності надала 875 наборів продуктів харчування для родин, що постраждали внаслідок війни в Україні і сьогодні проживають на терені Вінничини. Велика частина із них — це внутрішньо переміщені особи.

Фундацію створено з метою підсилення трансформаційних змін в українському суспільстві та налагодженні суспільного діалогу щодо формування громадського суспільства на засадничих цінностях християнства.

Відповідаючи на виклики, що сьогодні породжує війна в Україні, у межах реалізації проєктів Патріарша фундація особливо активно здійснює своє служіння на теренах, що найбільше постраждали внаслідок війни в Україні, та надає підтримку областям, де проживають внутрішньо переміщені люди.

Благодійність — це духовна потреба людини з високими моральними цінностями. Під час війни ця потреба зросла в кожного в душі та серці, там, де найбільше болить за Україну, зазначають священники із Вінничини. Саме вони зайнялися організацією із прийняття та роздачі продуктових наборів для тих, хто цього найбільше потребує.

Роздача продуктових наборів відбулася при парафіях Української Греко-Католицької Церкви у містах і селах Вінницької області: Хмільнику, Козятині, Михайлині, Липовці, Очеретньому, Лозоватій, завдяки тамтешнім священникам о. Антонові Борису, о. Василеві Комарницькому та о. Антонові Лотоцькому.

«Надання людям продуктів харчування, засобів гігієни, ліків, речей першої необхідності і є правдивим свідченням живої Церкви, яка є поруч зі своїм народом у часи важких випробувань», — мовили священнослужителі.

Наприкінці душпастирі висловили слова щирої вдячності БО «Патріарша фундація „Мудра справа“ „за сприяння та допомогу в соціальній діяльності на Вінничині, підтримку потребуючих родин і можливість практично послужити на благо ближнього!“