У центрі Трускавця владика Ярослав Приріз освятив каплицю Гробу Господнього

28 вересня 2020, 16:15 1

27 вересня, у свято Воздвиження чесного і животворящого Хреста, по завершенні Архиєрейської Божественної Літургії у храмі Святого Миколая в місті Трускавець єпископ Самбірсько-Дрогобицький Ярослав Приріз у співслужінні з місцевими священниками освятив каплицю Гробу Господнього.

У центрі Трускавця владика Ярослав Приріз освятив каплицю Гробу Господнього

Святиню звели на території храму Святого Миколая. Як розповів Tvoemisto.tv прессекретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії о. Олег Чупа, копія Гробу Господнього на львівському курорті — чи не одна з найбільших в Україні, яка може стати новим місцем для паломників. На її облаштування знадобилося кілька років.

«Зведенням і будівництвом цілого комплексу займався парох храму Святого Миколая у Трускавці — отець Петро Івасівка. Ідею виношував давно і ось цього року будівництво нарешті вдалося завершити. Чи є вона найбільшою гробницею в Україні достеменно сказати важко. Але ті, що приїжджали у Трускавець, таки казали, що копія Гробу Господнього справді значно більша за інші», — каже Олег Чупа.

За його словами, основний задум — щоб кожен відвідувач зумів пережити досвід відвідин того місця, де було поховано тіло розп’ятого Христа і де сталося його Воскресіння.

Копія Гробу Господнього доступна для всіх відвідувачів та паломників.

Західне бюро «Живого ТБ»
за матеріалами https://risu.ua