У Вознесенську Миколаївської області провели благодійну акцію «Нагодуй убогого»

25 вересня 2020, 16:09 2

Ця акція реалізовувалася 21 вересня 2020 року з ініціативи о. Ігоря Ворони, адміністратора парафії Святих апостолів Петра і Павла у м. Вознесенськ, спільно із сестрою монахинею Ярославою Гасій, настоятелькою Свято-Покровського монастиря в м. Южноукраїнську та за підтримки парафії Святого Івана Хрестителя УГКЦ, що в місті Ньюарк (штат Нью-Джерсі, США), під керівництвом пані Ксенії Гапій, яка передала кошти для придбання продуктів.

У Вознесенську Миколаївської області провели благодійну акцію «Нагодуй убогого»

Благодійна допомога призначена для людей, які перебувають у важкому матеріальному становищі. Для 60 осіб було закуплено та доставлено олію, борошно, цукор, крупи, макарони.

В благодійній ініціативі також узяли участь волонтери, мальтійська служба рятувальників м. Южноукраїнськ, працівники комунальної установи Територіального центру соціального обслуговування м. Вознесенська, які допомагали із організацією потребуючих.

Пресслужба Одеського екзархату