У Патріаршому соборі вшанували Героїв Небесної сотні

20 лютого 2022, 16:24 7

20 лютого в Україні згадують Героїв Небесної сотні. З цієї нагоди в Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві Блаженніший Святослав наприкінці Божественної Літургії відслужив Панахиду. Із Главою Церкви співслужив владика Йосиф Мілян.

У Патріаршому соборі вшанували Героїв Небесної сотні

У проповіді під час Літургії Глава УГКЦ зазначив, що Революція гідності є особливим моментом в історії України, який був позначений найбільшими жертвами на Майдані.

«Голос крові Героїв Небесної сотні кличе до неба з майданів нашого славного Богом любленого Києва. Послухаймо сьогодні їхнього голосу і будьмо певні, що напрямок руху до свободи, який той голос нам підказує, — це саме та дорога, якою хоче нас провадити у своїх обіймах наш Небесний Отець», — наголосив Блаженніший Святослав.

З огляду на те, що від неділі Блудного сина до М’ясопусної неділі в УГКЦ триватиме тиждень соціального служіння, Глава Церкви закликав згадати тих, хто особливо потребує Божих обіймів і бути руками милосердя Божого стосовно наших ближніх.

«Особливо прошу вас згадати родичів Героїв Небесної cотні. Бо вони так сьогодні потребують всенародної пошани і уваги. Дехто з них присутній у нашому храмі. Їм сьогодні особливо хочу висловити свою шану і повагу, — сказав Глава Церкви і додав: — Ми сьогодні у молитві згадаємо і всіх тих, хто був поранений на Майдані, на душі чи на тілі, хто потребує уваги і підтримки від спільноти Христової Церкви, від нашого народу».