Глава УГКЦ привітав СУМівців з нагоди XX Світового конгресу

10 листопада 2022, 16:00 73

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав вітальним листом привітав голову Світової управи Спілки української молоді п. Андрія Бігуна та всіх учасників XX Світового конгресу Спілки української молоді, який відбудеться 10–13 листопада цього року в м. Виппані, Нью-Джерсі, США.

Глава УГКЦ привітав СУМівців з нагоди XX Світового конгресу

Предстоятель подякував за запрошення взяти участь у Конгресі, а також висловив вдячність його організаторам. «Дякую осередкам СУМу, які діють у 12 країнах світу, за вашу жертовну працю задля виховання молоді. Участь делегатів із стількох країн є свідченням того, що гасло „Бог і Україна“, яке обрали для СУМу ваші засновники, ніколи не втратить своєї актуальності і варте того, щоб ним жити», — зазначив Блаженніший Святослав.

Усвідомлення молоддю причетності до своєї Церкви в поєднанні з глибоким патріотичним вихованням, вважає Глава УГКЦ, дає прекрасні результати, які ми спостерігаємо в ці непрості часи. Саме молодь, вихована на вічних цінностях, сьогодні стоїть на їх захисті від російського окупанта. Вона зі зброєю в руках зупиняє агресора. Руками волонтерів служить тим, хто постраждав від військових дій. Із запалом розповідає правду про війну в Україні. Ревно молиться перед обличчям милосердного Бога про перемогу.

«Складаю сердечну подяку всім делегатам за неоціненну допомогу, яку ви, перебуваючи у своїх осідках, надаєте Україні. А це, крім гуманітарної допомоги, донесення правди про війну на наших землях. Саме через ваші уста сотні її жертв стануть знаними перед лицем всього світу і знайдуть вічний спокій. Щоб зло втратило силу — його потрібно винести на світло правди. Закликаю щедре Боже благословення на всіх вас, щоб Господь провадив вас під час ваших зустрічей», — мовиться у листі Глави Церкви.