Блаженніший Святослав привітав владику Даниїла Козлінського з 15-річчям єпископської хіротонії

16 вересня 2022, 12:17 61

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав особисто та від імені Синоду Єпископів УГКЦ привітав владику Даниїла Козлінського, єпископа Буенос-Айреської єпархії Покрови Пресвятої Богородиці, з ювілеєм, який став великим благословення для вірних нашої Церкви в Аргентині, — 15-річчям єпископської хіротонії.

Як мовиться у вітальному листі, цей ювілей владики Даниїла став великим благословення для вірних нашої Церкви в Аргентині. Тому «дякуємо Господеві за дар Вашого життя, святительського служіння та за всі дари, якими Він так рясно Вас наділив», пише Глава Церкви.

Архиєрейська хіротонія владики Даниїла Козлінського відбулася 15 років тому в храмі Пресвятого Серця Ісусового в містечку Маллет (Парана, Бразилія). Головним святителем був Лаврентій Гуцуляк, митрополит Вінніпезький.

«Ваше служіння, і священниче, і архиєрейське, характеризується пастирською турботою про вірних нашої Церкви, для яких Ви стали турботливим батьком, ревним проповідником Христової правди, захисником їхніх прав і свобод. Священники у Вашій особі віднаходять приклад для наслідування в молитві та ділах милосердя. Прохаючи в Господа Бога, щоб Він і надалі Вас провадив, складаємо вам сердечну подяку та висловлюємо визнання і похвалу», — мовиться у листі.