Владика Микола Бичок відвідав парафію Святого Володимира у Вулонгонг, Австралія

21 лютого 2022, 12:15 30

20 лютого владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський, відвідав парафію Святого Володимира у Вулонгонг, штат Новий Південний Уельс. Перед початком Архиєрейської Божественної Літургії з хлібом та сіллю і великою радістю владику зустрів о. Олег Стефанишин разом з вірними.

Владика Микола Бичок відвідав парафію Святого Володимира у Вулонгонг, Австралія

Під час проповіді владика Микола зауважив: «Неділя Блудного сина, з одного боку, нагадує нам, що скоро ми входитимемо у Великий піст, а іншого — показує нам нашу гріховність, оскільки кожен з нас відчував щось подібне. З історії власного життя знаємо, як легко впасти у гріх, але дуже важко встати з гріха. Господь, як милосердний батько, чекає на наше навернення з відкритими обіймами, даруючи нам прощення».

На завершення Літургії архиєрей склав щиру подяку о. Олегу за ревне та невтомне служіння, а вірним храму за працю на благо нашої Церкви в Австралії. Опісля з нагоди восьмої річниці Революції гідності відслужили панахиду за Небесну сотню та всіх, хто віддав своє життя за волю та свободу в Україні.

Пізніше всі вірні зібралися в парафіяльному залі, де мали нагоду скуштувати смачний обід. Упродовж спільної трапези всі вірні мали особливу нагоду поспілкуватися зі своїм пастирем. Владика завершив візит панахидою на могилі довголітнього пароха цього храму о. Богдана Томашека.

Пресслужба Мельбурнської єпархії