У прокатедрі Святої Софії в Римі молилися Вервицю за мир в Україні

3 листопада 2022, 16:01 87

У неділю, 30 жовтня, у прокатедральному соборі Святої Софії у Римі провели парафіяльну молитву на Вервиці. Головним наміром молінь став мир в Україні та перемога у несправедливій війні.

У прокатедрі Святої Софії в Римі молилися Вервицю за мир в Україні

З нагоди завершення жовтня, що відомий як місяць молитви на Вервиці, більше ніж сотня вірян молилися до Божої Матері на подвір’ї собору, випрошуючи ласки миру та захисту для нашого народу.

Провадили молитву ректор прокатедри Святої Софії о. Марко Семеген, віцеректор о. Дмитро Кудін, о. Юрій Драпак і гість з канадської парафії УГКЦ Пресвятої Євхаристії о. Михайло Озорович.

Вірні роздумували над Таїнствами життя Ісуса Христа та спільно промовляли молитву до Богородиці, ввіряючи під її покров Україну та нашу націю.

Відомо, що жовтень у Католицькій Церкві відрізняється від інших тим, що в цей час наші священники і богопосвячені особи, а також численні вірні з великою побожністю щоденно моляться Вервицю. З історії Церкви знаємо, що цю молитву затвердив папа Пій V, видавши спеціальну буллу 17 вересня 1569 року. Згодом, святий папа Іван Павло ІІ казав, що, проказуючи молитву на Вервиці, християни споглядають Христа, пригадуючи Його з Марією, і разом з Нею уподібнюються до Ісуса.

за матеріалами пресслужби Релігійного товариства «Свята Софія»