«Ми не самі в час війни: з нами Бог та Пресвята Богородиця», — владика Микола Бичок у Джилонгу, Австралія

17 жовтня 2022, 13:43 50

14 жовтня парафія Покрову Пресвятої Богородиці в Джилонгу (Австралія) відзначила храмове свято. Урочисте святкування розпочалося Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський, у співслужінні з отцем Юрієм Тиченком, настоятелем храму, отцем Русланом Бабієм, дияконами та численними вірними. Усі піднесено єдналися в молитві, просячи в Богородиці заступництва, особливо миру для нашої багатотраждальної України.

Під час проповіді владика Микола звернув увагу на історичний аспект свята та його актуальність у наш час, зазначивши: «У ці дні, коли Україна переживає великі випробування, пов’язані з повномасштабною військовою агресією росії та окупацією частини нашої землі, ми в особливий спосіб прибігаємо до стіп Пресвятої Богородиці, довіряючи українське військо під нездоланний покров нашої Небесної Заступниці. Будьмо певні, що навіть тоді, коли по-людськи ми почуваємося безсилими в цій ситуації війни, Небесна Мати дає нам силу вистояти, не зламатися, не впасти, жити, розуміючи, що ми не самі в час війни — з нами Бог та Пресвята Богородиця».

Вірні чисельно приступили до Святого Причастя, дякуючи Господу за Його ласки. Після Літургії всі парафіяни та гості храму заспівали молитву «Боже, великий, єдиний», після чого відбувся чин освячення води.

Подбавши про їжу духовну, парафіяни та гості вирушили на празникове застілля, де всіх частували смачними стравами. Помолившись разом із громадою, владика Микола благословив їжу. Талановиті парафіяни та гості з нагоди храмового свята підготували багато привітань, даруючи теплі слова, проникливий спів, зворушливу поезію та щедрі подарунки.

за матеріалами Мельбурнської єпархії святих апостолів Петра і Павла