«Як зробити Церкву популярною серед молоді?» – #молодьзапитує, а Глава УГКЦ відповідає

Середа, 16 вересня 2020, 11:53

Цікавою і трендовою Церкву для сучасної молоді повинні зробити самі молоді люди. На цьому наголосив Отець і Глава УГКЦ під час спілкування із українською молоддю з усього світу в рамках фестивалю «Вітер На-Дії».

«Якщо ви думаєте, що ваші сивобороді чи сивочолі владики скажуть, як Церкві бути трендовою, то ви намарно сподіваєтеся», – сказав Блаженніший Святослав і вкотре повторив, що сьогодні спільнота молоді Церкви покликана зробити її популярною.

На його переконання, якщо сучасна молодь бачитиме, що є молоді християни, які серед сотень різних пропозицій обрали саме те, що в собі несе і пропонує Церква, тоді саме церковна молодь буде агентом промоції церковної присутності.

Предстоятель запевнив співрозмовників у тому, що церковні ієрархи намагатимуться бути разом з молодими людьми в інтернеті загалом і в соціальних мережах зокрема. «Однак для нас бути лише статично присутніми замало, – сказав він і додав: – Візьміть те, що ми сьогодні між собою віднаходимо, і понесіть далі! Нехай молодий хлопець передасть це молодій дівчині. Будьте контагіозними, щоби заразити радістю всіх тих, які є біля вас. Тоді Церква буде присутньою, як промінчик, як світло надії, для сучасної молоді».

За словами Глави Церкви, багато різних яскравих, блискучих пропозицій є, радше, пропозиціями на один день, на коротку дистанцію. А Церква і Господь Бог пропонують щось тривале, вічне, справжнє.

«Тому шукайте те, що є справжнім! І якщо знайдете, поділіться цим з іншими!» – закликав Патріарх небайдужу молодь.

Департамент інформації УГКЦ