Кардинал Леонардо Сандрі прибув до Києва

Вівторок, 11 липня 2017, 17:09

Кардинал Леонардо Сандрі, префект Конгрегації для Східних Церков, прибув до Києва з пастирським візитом.

Цей візит кардинала, який триватиме з 11 по 17 липня 2017 року, є жестом любові Папи Франциска до Української Греко-Католицької Церкви. У програмі візиту заплановано низку подій у Києві, Харкові, Краматорську, Слов’янську, Івано-Франківську, Зарваниці та Львові.

У коментарі для «Живого ТБ» високий гість відзначив, що для нього є надзвичайною радістю повернутися до України. «Це вже мій третій візит. Один із візитів я мав з св. Іваном Павлом ІІ у 2001 році… Зараз радо приїхав в Україну з метою вшанувати Пресвяту Богородицю Зарваницьку і передати їй усе шанування, любов і повагу, яку має Церква в Римі до неї і до всього українського народу», – розповів кардинал.

«Привіз і хочу передати, – наголосив префект, – Отцю і Главі Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішому Святославу, усім митрополитам і єпископам УГКЦ та всьому Божому люду найщиріші вітання, молитву і благословення від Святішого Отця Папи Франциска». 

Високий гість пригадав, що вперше приїхав до України, коли вона була у своєму розвитку християнського і духовного життя. «Сьогоднішній візит пов'язаний із сумними подіями, які переживає український народ. І саме тому я приїхав з посланням і побажанням миру і добробуту цій країні, яка є величезною надією для всього світу», – сказав кардинал Леонардо Сандрі.

В аеропорту «Бориспіль» кардинала Леонардо Сандрі зустрічали Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав та Апостольський нунцій в Україні Архиєпископ Клаудіо Гуджеротті.

Уже сьогодні посланець Папи Франциска помолиться біля пам’ятного хреста Героям Небесної сотні на вулиці Інститутській та відвідає музей Голодомору.

Більш детально про перебування кардинала Леонардо Сандрі в Україні читайте за цим посиланням: news.ugcc.ua/announces/.

 

Департамент інформації УГКЦ