Відбувся Чин архиєрейського найменування владики Михайла (Бубнія)

Неділя, 06 квітня 2014, 22:44

6 квітня, увечері, у Патріаршому соборі Воскресіння Христового відбувся Чин архиєрейського найменування владики Михайла (Бубнія). Це один із вступних чинів архиєрейської хіротонії. Під час цього Чину новойменований владика на Євангелії складає присяги на вірність Вселенському Архиєреєві та Главі УГКЦ.

Зображення 1 / 5 Використовуйте клавіші для перегляду

«Нехай Господь тебе кріпить силою Святого Духа, тому що Він посилає тебе творити діло, яке ми вповні сьогодні ще не розуміємо. Південь України так потребує доброго пастиря. Наші вірні, що там проживають, потребують слова втіхи, підкріплення, розради. І у цей день празника Благовіщення Господь посилає тебе благовістити їм велику радість», – сказав Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, звертаючись до новойменованого єпископа.

Пригадуємо, що 7 квітня 2014 року в Патріаршому соборі відбудеться архиєрейська хіротонія о. Михайла Бубнія. Архиєрейську Літургію та єпископську хіротонію здійснить Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук). Співсвятителями будуть владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський, та владика Володимир (Війтишин), Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський. Богослужіння розпочнеться об 11.00.

Як ми повідомляли, у четвер, 13 лютого 2014 року, у Ватикані повідомлено про те, що Святіший Отець, взявши до уваги поділ Одесько-Кримського екзархату УГКЦ та призначення дотеперішнього Екзарха Одесько-Кримського владики Василя (Івасюка) Єпархом Коломийсько-Чернівецьким УГКЦ, дав свою згоду на канонічне обрання Синодом Єпископів на єпископа та призначення на Екзарха Одеського високопреподобного отця Михайла Бубнія, ЧНІ, дотеперішнього настоятеля монастиря отців редемптористів в Івано-Франківську та пароха парафії Матері Божої Неустанної Помочі, надаючи йому титулярний осідок Тубурсіко-Буре.

Департамент інформації УГКЦ