Карітас-Коломия працює на повну потужність і охочі можуть йому допомогти

Субота, 26 лютого 2022, 19:13

Найменшій волонтерці в Карітасі-Коломия 5 років. Вже третій день поспіль студенти і школярі збираються в офісі БФ «Карітас-Коломия» і пакують харчові набори для потребуючих людей у цей скрутний для України час. Вони дізнаються про це із соціальних мереж, телефонують одне одному і приходять допомагати.

Зображення 1 / 6 Використовуйте клавіші для перегляду

Частина працівників Карітасу зосередженні на тому, щоб зібрати якомога більше інформації про те, де можна розмістити вимушених переселенців. Вони дбають про забезпечення їх харчами, гігієнічними наборами і психологічною допомогою.

Волонтери запакували вже понад 100 продуктових наборів і розвозять їх тим, хто не може вийти з дому або ж не має на це грошей. Також працівники не припиняють опікуватися і доглядати людей похилого віку, забезпечуючи їх всім необхідним.

У цей час триває і робота з допомоги дітям із кризових сімей: з ними постійно контактують, підтримують їх і психологічно, і продуктами.

Благодійна їдальня працює в екстреному режимі. Щодня видається понад 200 гарячих обідів переселенцям та всім, хто звертається до Карітасу.

Люди працюють майже без відпочинку. «Солідарно, ефективно і спокійно – так намагаємося зробити максимально, що можемо. Допомагаймо одне одному і Господь допоможе нам!» – говорить Ірина Турянська, секретар БФ «Карітас-Коломия».

Проте додаткова допомога потрібна постійно:

  • Контакти тих, хто може прийняти до себе або надати житло тимчасово переміщеним особам, особливо з маленькими дітьми – звертатися за тел. (067) 342 94 99.
  • Потрібні волонтери – звертатися за тел. (096) 136 11 50 (Іванка).
  • Потрібні ліжка, ковдри, стільці – звертатися за тел. (067) 342 94 99.

Потрібні кошти для закупівлі харчів, питної води, гігієнічних засобів, сезонного одягу – звертатися за тел. (067) 342 94 99 (уточнюйте, потреба в чому є на конкретний момент).

Рахунки, на які можна переказати кошти для допомоги постраждалим від російської агресії.

Карітас-Коломия дає можливість кожному небайдужому громадянину відчути себе причетним до великої справи перемоги над ворогом. Кожна наша дія в напрямку допомоги іншому робить нас сильнішими.

Більше актуальної інформації про роботу і потреби БО «БФ «Карітас-Коломия»» шукайте у соцмережах: Фейсбук, Інстаграм і Телеграм.

Світлана Бабинська
для Департаменту інформації УГКЦ