Глава УГКЦ розпочав свій візит до згромадження оріоністів в Італії

Вівторок, 16 травня 2017, 09:30

15 травня розпочався візит Блаженнішого Святослава до Згромадження отців оріоністів в м. Тортона (Північ Італії) з нагоди святкування 15-річчя їхнього служіння в Україні.

Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду

У перший день свого візиту Глава УГКЦ відвідав cанктуарій Madonna della Guardia, де знаходяться мощі дона Оріоне, засновника Згромадження. У храмі Блаженнішого Святослава зустрів настоятель санктуарію та чисельна місцева громада. Архиєрей поклонився мощам св. Оріоне та помолився у стіп Богородиці, покровительки санктуарію.

О 18:00 у катедральному соборі м. Тортона Блаженніший Святослав узяв участь у Богослужінні з нагоди празника Святого Хреста. На початку Богослужіння місцевий єпископ Вітторіо Вйола привітав Главу УГКЦ та подякував за візит «в одну з найдавніших єпархії Італії». «Церква, котру ви представляєте, – наголосив єпископ Вітторіо, – є свідченням вселенськості та багатства традицій усієї Католицької Церкви».

Звертаючись до присутніх на Богослужінні, Предстоятель УГКЦ подякував вірним Тортонської єпархії за молитви та солідарність з українським народом, котрий впродовж останніх трьох років «є жертвою агресії сусідньої країни ы терпить неймовірні хресні рани війни в нашій країні». Він також подякував італійцям за їхню гостинність до українських мігрантів і звернувся з проханням продовжувати молитися за Україну.

Додамо, що впродовж 15 років отці оріоністи здійснюють своє служіння у Львові, зокрема займаються молоддю і особами з особливими потребами. Їхня спільнота знаходиться в тридцяти країнах світу. У Львові оріоністи мають храм Святого Луїджі Оріоне і духовний центр, де провадять активну працю з дітьми та реалізують багато проектів соціального служіння.

 

Секретаріат Глави УГКЦ в Римі