Глава УГКЦ прибув до Мельбурна

Отець і Глава Української Греко-Католицької Блаженніший Святослав (Шевчук) у рамках душпастирського візиту до Австралії прибув сьогодні, 19 вересня, до Мельбурна.

Привітати Предстоятеля прийшли кілька десятків представників української громади в Мельбурні та місцеве духовенство. Діти зустрічали свого Патріарха хлібом, сіллю та голубами миру, яких Блаженніший випустив у небо.

Слід відзначити, що в Мельбурні живе одна з найчисельніших українських парафій в Австралії. Тут Глава Церкви матиме духовні зустрічі з дітьми, молоддю та родинами, а також представниками міської влади. У неділю Блаженніший відслужить Архиєрейську Літургію в храмі святих апостолів Петра і Павла.

Самі парафіяни відзначають приїзд Глави Церкви до їхньої громади як історичний. Люди зі сльозами радості вітали Блаженнішого Святослава.

DEBUG

clr:28