Владики Синоду УГКЦ взяли участь у висадженні скверу пам’яті Героїв Небесної сотні у Львові

Усі члени Синоду Єпископів УГКЦ прибули до Львівської духовної семінарії Святого Духа (ЛДССД), щоб тут вшанувати любов до Батьківщини, яку засвідчили Герої Небесної сотні. Ми закладемо сьогодні знак, який на їхньому прикладі вчитиме інших бути справжніми патріотами. Про це сказав Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав 11 вересня 2014 року під час висадження скверу Героїв Небесної сотні на території ЛДССД.

Додамо, що на початку цієї події владики Синоду помолилися Панахиду за Героями Небесної сотні та загиблими воїнами АТО. Після цього єпископи посадили 30 саджанців яблуні Недзвеєцького, яку ще називають Райська яблуня. 

Участь у заході взяв також Міський голова Львова Андрій Садовий. Варто зазначити, що висадка скверу пам`яті Героїв Небесної сотні є спільною ініціативою УГКЦ та Львівської міської ради (управління екології, ЛКП «Зелений Львів»).

 «Семінарія – це місце, де молоді хлопці вчаться любити Бога, свого ближнього і свою Церкву, любити Батьківщину і ту рідну землю, по якій вони ходять, яка їх народила і на якій вони живуть. Тому ми хотіли тут, на місці, де вчаться любити, висадити живу алею, на знак пам’яті і поваги до тих, хто не вмирає», - пояснив він.

Наприкінці Предстоятель УГКЦ молитовно попросив Бога, щоби Він прийняв цю жертву любові, яку складає український народ, як «молитву за нашу Батьківщину». «Нехай Господь благословить нашу землю і почує наші молитви про мир. Хай прийме у свої обійми душі полеглих, а на їхньому прикладі навчить нас, як маємо жити. Бо хто не любить, той вмирає… А ви, брати-семінаристи, коли дивитиметеся, як ростуть ці дерева, що ми їх посадили, моліться за полеглих, нашу Церкву, Україну і наш народ. І вчіться любити!» - закликав Блаженніший Святослав.

Насамкінець владики Синоду поспілкувалися з родинами загиблих. А потім  заспівали Гімн «Боже великий, єдиний».

Департамент інформації УГКЦ