У катердальному храмі Стрийської єпархії відбувся Чин архиєрейського найменування

23 травня 2014 року в катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Стрию відбувся Чин архиєрейського найменування владики Богдана (Манишина).

Чин архиєрейського найменування – один із вступних чинів архиєрейської хіротонії. Під час цього Чину новойменований владика на Євангелії складає присягу на вірність Вселенському Архиєреєві Папі Римському та Главі УГКЦ, зобов’язується виконувати всі приписи Синоду Єпископів УГКЦ і бути його сумлінним учасником.

Пригадуємо, що 24 травня, об 11.00, під час Божественної Літургії буде здійснено Чин архиєрейської хіротонії о. Богдана. Святителями будуть Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, владика Ігор (Возьняк), Митрополит Львівський, та владика Тарас (Сеньків). Крім того, відбудеться інтронізація владики Тараса (Сеньківа) на Єпарха Стрийського.

Прес-служба Стрийської єпархії