Декада місійності завершиться збором пожертв на місійні потреби УГКЦ

Блаженніший Святослав запрошує всю Церкву, як в Україні, так і на поселеннях, вирушити в духовне паломництво, щоб відродити наші парафії, зробивши їх місійними. Що це означає? Усі ми маємо нести нашу віру у світ та відкрити людські серця для Бога. Маємо старатися передати дар віри і поділитися власним духовним досвідом.

Про це в коментарі для «Живого.ТБ» сказав о. Йосафат Мощич, новойменований Єпископ-помічник Івано-Франківської архиєпархії. Отець Йосафат є співавтором текстів «Путівника Декади місійності» та Інструкції для священиків щодо Декади місійності.

Владика-номінант зазначив, що «Путівник декади місійності» буде актуальним і в наступні роки, коли проводитиметься Декада місійності. Завершиться Декада збиранням пожертв на місійні потреби Української Греко-Католицької Церкви.

Як ми повідомляли, цього року в УГКЦ, згідно з рішенням Синоду Єпископів, вперше запроваджено Декаду місійності. Подібно як апостоли після Вознесіння Ісуса Христа, миряни разом з парохом моляться у храмі в очікуванні П’ятдесятниці.

Читайте також: Звернення Блаженнішого Святослава до вірних Української Греко-Католицької Церкви з нагоди Декади місійності

На допомогу вірним виданий спеціальний путівник, у якому на кожен день Декади, відповідно до певної тематики, розписані цитати зі Святого Письма, роздуми, молитви і завдання.

Також вийшла окремим виданням Інструкція для священиків щодо Декади місійності. У цій Інструкції наголошується, що головною дійовою особою Декади місійності є Святий Дух, який «діє потужно, торкаючись і навертаючи людські серця». 

 

Департамент інформації УГКЦ