«Відкриваю до всіх вас обійми і бажаю вам миру, бо Христос воскреслий є посеред нас», − Блаженніший Святослав

У дні Великодніх свят Блаженніший Святослав дав традиційне інтерв'ю для «5-го каналу». У ньому співрозмовники обговорили різні актуальні теми життя сьогоднішньої України.

Цього Великодня хочу запросити вас до дуже конкретної переміни. Нехай кожен сьогодні запитає себе: чи я даю хабарі і беру їх? Бо кожен, хто бере хабарі, має на руках кров Небесної сотні, подібно як ті, хто кричав, щоб розіп’яли Ісуса, мали на руках Його кров.

З такою пропозицією звернувся Отець і Глава УГКЦ, відповідаючи на запитання, як святкувати Великдень, щоб святкування мало позитивні наслідки.

Говорячи про складну ситуацію у Східній Україні, Блаженніший Святослав висловив глибоку повагу до братів і сестер, які живуть на цих теренах і, «можливо, думають дещо інакше, аніж люди в Центральній чи Західній Україні, вважають російську мову своєю рідною». «Ми є діти однієї землі і ніхто чужий не допоможе нам краще жити», − наголосив Глава УГКЦ.

Блаженніший Святослав зазначив, що першими словами, якими Ісус вітає своїх учнів, є слова «Мир вам». «Хочу сказати до всіх тих, у кого «озлобилося» серце: мир вам. Нехай мир переможе війну! Гадаю, після Великодньої п’ятниці із силою Воскресіння Христового наступить пасхальна радість», − продовжив Верховний Архиєпископ УГКЦ.

«Відкриваю до всіх вас обійми і бажаю вам миру, бо Христос воскреслий є посеред нас», − завершив свою думку Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ