Прем’єр-міністр України привітав Блаженнішого Святослава з днем народження

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль особисто та від імені Уряду привітав Отця і Главу УГКЦ Блаженнішого Святослава з днем народження.

У вітальному листі Глава українського Уряду побажав Предстоятелю УГКЦ три чесноти: любові, добра та миру, зазначивши, що це саме ці виняткові чесноти є складовими буття людини, яка обирає для себе нелегкий шлях духовного служіння.

«Знаю, що в часи війни та найскладніших викликів, коли українська громада потребує згуртованості й духовної підтримки, Ви, Ваше Блаженство, завжди демонструєте активну державницьку позицію. І це також є запорукою нашої перемоги над ворогом і розбудови миру в нашій країні», – пише пан Денис Шмигаль.

«Щиро зичу Вам довгих років життя, Божої благодаті, міцного здоров’я та нових досягнень у Вашій благородній та благословенній духовній праці!» – йдеться у вітальному листі.

Читайте також: Президент Зеленський привітав Блаженнішого Святослава з днем народження

Пригадуємо, сьогодні Блаженнішому Святославу сповнюється 52 роки. Народився Глава УГКЦ 5 травня 1970 року у Стрию на Львівщині у християнській родині Юрія та Віри Шевчуків.

Департамент інформації УГКЦ,
фото з архіву