«Я хочу бути мостом між різними єпархіями нашої Церкви у світі», - Глава УГКЦ в Аргентині

Субота, 25 березня 2017, 05:41

24 березня в парафії Святих апостолів Петра і Павла міста Леандро Н. Алем, Місіонес, Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, у рамках свого пастирського візиту до української греко-католицької єпархії в Аргентині відслужив Божественну Літургію.

Співслужили з Главою УГКЦ: владика Даниїл (Козлінський), Єпарх єпархії Покрови Пресвятої Богородиці, о. Роман Заміховський, парох цієї парафії, о. Гектор Зіммер, о. Тарас Гавришко та о. Нестор Гарапчук.

На Літургії були також сестри василіанки, мер міста Леандро Н. Алем Дієго Гораціо Сарторі та численні вірні цієї парафії.

Під час проповіді Блаженніший Святослав розповів, що сьогодні, у день передсвяття Благовіщення Пресвятої Богородиці, Марія своїм “так” відкриває двері небес. “Сьогодні ми також можемо брати участь у цьому таїнстві, тому що йдеться про нас, про наше спасіння. Це спасіння, цей вічний Божий промисел, який сьогодні відкривається світові, говорить про нас самих. Бо кожен із нас і в Україні, і в Аргентині є частиною цього промислу Божого”, - зазначив проповідник.

“Для мене велика радість могти знову повернутися до цієї гарної парафії, зустрітися з кожним із вас, поділитися з вами особливостями росту парафіяльного життя, - наголосив Блаженніший Святослав. - Я хочу бути тим мостом між різними єпархіями нашої Церкви у світі! Хочу, щоб ви знали, що Церква-матір переживає за вас, молиться за вас і також просить про молитву за нас у цей нелегкий час війни в Україні. Хай Матір Божа завжди буде нашою небесною покровителькою!” - додав на завершення архиєрей.

Після Божественної Літургії в парафіяльному салоні відбулася святкова вечеря з нагоди пастирського візиту Глави і Отця УГКЦ у місті Леандро Н. Алем.

Прес-служба єпархії Покрови Пресвятої Богородиці