Владики УГКЦ прибули до Чикаго, де відбудеться засідання Постійного Синоду

Субота, 28 травня 2016, 16:28

27 травня 2016 року Блаженніший Святослав спільно з членами Постійного Синоду прибув до Чикаго, де в суботу розпочнеться чергова сесія Синоду. В аеропорту архиєреїв зустрічали представники духовенства місцевих греко-католицьких громад, діти і молодь.

Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду

Традиція проводити сесії Постійного Синоду в різних єпархіях УГКЦ уже існує впродовж багатьох років і виявилася корисною як для єпископату, так і для місцевої церковної спільноти. Перебування представників Синоду Єпископів на чолі з Предстоятелем Церкви завжди стає нагодою взаємного пізнання, спільної молитви та обміну духовним і душпастирським досвідом.

«Сподіваємося, що Постійний Синод своєю присутністю і своїми порадами та рішеннями допоможе нам ще краще виконувати нашу місію в Сполучених Штатах, і обіцяємо супроводжувати ваші засідання нашою молитвою», – сказав, звертаючись до прибулих гостей, о. Михайло Кузьма, канцлер Чиказької єпархії.

Ця сесія Постійного Синоду буде присвячена підготовці найближчого Синоду Єпископів УГКЦ, а також розглядові актуальних питань церковного життя і суспільного служіння УГКЦ на матірніх землях і на поселеннях.

 

Секретаріат Синоду Єпископів УГКЦ