Архиєреї з України помолилися в Чикаго з учнями української катедральної школи Святого Миколая

Субота, 28 травня 2016, 17:27

У п’ятницю, 27 травня, у перший день свого перебування у США з нагоди проведення 16-ї (47-ї) сесії Постійного Синоду, Глава УГКЦ спільно з прибулими на Синод владиками з України відслужив Архиєрейську Літургію для вчителів і дітей місцевої української катедральної школи Святого Миколая.

Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду

Із Предстоятелем УГКЦ співслужили Архиєпископ і Митрополит Володимир (Війтишин), Преосвященні владики Ярослав (Приріз) і Богдан (Дзюрах), а також священики Чиказької єпархії на чолі з о. Богданом Налисником, парохом катедрального храму Святого Миколая. Літургійне служіння супроводжував ангельський спів учнів школи.

У своєму слові до присутніх Глава УГКЦ звернув увагу, що, бажаючи собі кожного ранку «нового дня», слід прагнути, щоб кожен день справді був новим через оновлювальне діяння Святого Духа, який щодня дає нам нові можливості зростати у святості, пізнавати щось нове не тільки про навколишній світ, а й передусім про Бога і про Його безмежну любов до кожного з нас. «Щоб кожен день нашого життя ставав справді новим, слід починати день із Богом, а саме – молитвою до Нього, та закінчувати день рівно ж щирою розмовою з Богом, дякуючи Йому за отримані добродійства і дари», – наголосив Блаженніший Святослав.

Глава Церкви побажав, щоб українська катедральна школа Святого Миколая щодня дедалі більше оновлювалася та зростала не тільки завдяки збільшенню кількості учнів, а й завдяки відкритості до оновлювального діяння Святого Духа.

Наприкінці Літургії Предстоятель Церкви висловив слова подяки всім тим, хто докладає зусиль, щоб українська школа в Чикаго і надалі існувала, та висловив свою впевненість, що ця школа завжди буде важливим осередком виховання нових поколінь українців на гостинній американській землі.

 

Секретаріат Синоду Єпископів УГКЦ