«Ви покликані та вибрані будувати майбутнє Стрийської районної громади», – владика Тарас до депутатів Стрийської районної ради

П'ятниця, 11 грудня 2020, 11:23

10 грудня 2020 року владика Тарас Сеньків, єпарх Стрийський, поблагословив першу сесію депутатів Стрийської районної ради VIII скликання, обраної на місцевих виборах 25 жовтня цього року. Сесія, яка відбувалася у Районному будинку культури, розпочалася виконанням Державного гімну України.

У своєму зверненні до народних обранців владика Тарас наголосив: «Сьогодні для всіх нас розпочинається новий етап історії. І ви покликані та вибрані будувати майбутнє нашої Стрийської районної громади. Звичайно, буде нелегко, але думаю, що спільне добро, котре ми покликані будувати, великою мірою залежить від вашого вміння слухати і чути громаду та давати відповідь на всі питання, які перед нами ставлять нелегкі сучасні обставини».

Відтак єпископ звернув увагу присутніх на три речі, які, на його думку, найважливішими в розбудові українського суспільства. Перше – це питання культури, яка побудована на християнських засадах, а тому владика Тарас застеріг перед небезпекою гендерної ідеології, що вибиває з-під ніг наш культурний і духовний фундамент у розбудові національної ідентичності. Друга річ – це справедливість, яка є основою суспільного добра, а тому архиєрей побажав депутатам бути справедливим в прийнятті рішень. А третє – це милосердя і соціальна опіка: VIII скликання. Маємо дуже багато людей, які потребують нашої допомоги. Ми звикли питати інших людей: що ти мені можеш дати? Але навчімося питати: чого ти потребуєш?».

На завершення єпископ поблагословив присутніх, побажавши їм у своєму служінні громаді за прикладом царя Соломона, просити в Бога мудрості, щоб провадити народ шляхами Заповідей Господніх. Після цього всі спільно помолилися молитву до Святого Духа “Царю Небесний” про дар мудрості, щоб своїм служінням сповнити Божу волю так, як Він цього очікує.

Пресслужба Стрийської єпархії