В Одесі відбулася друга навчальна зустріч катехитів

Понеділок, 02 листопада 2020, 13:07

З 30 жовтня по 1 листопада в Одесі відбувся черговий курс навчання для катехитів Одеського екзархату УГКЦ за програмою Катехитично-педагогічного інституту Українського католицького університету.

На зустріч, яка відбувалася в приміщенні дитячого українського центру "Молода гвардія", прибули студенти з п’яти деканатів екзархату.

Протягом цих двох днів майбутні катехити прослухали 9 лекцій із двох дисциплін. "Вступ до літургіки" викладав завідувач кафедри літургійних наук УКУ о. д-р Василь Рудейко, а літургійний спів - викладач літургійного співу в УКУ Мар'яна Горін.

Під час лекцій студенти знайомилися з історією та літургійним богослов'ям Церков візантійської традиції, а також навчалися співу Божественної Літургії. Доброю нагодою для практичного засвоєння отриманих знань стала Божественна Літургія, яку о. Василь Рудейко відслужив у співслужінні з о. Віталієм Бурчином. Самі ж студенти супроводжували її співом.

Пригадуємо, що трирічний курс аудиторно-дистанційно-заочної форми навчання для катехитів Одеського екзархату УГКЦ розпочався 26 вересня цього року. Наступна навчальна зустріч для катехитів відбудеться в листопаді в Одесі.

Пресслужба Одеського екзархату