Вірних Чернівецької єпархії запрошують на Літургію з Папою Франциском

Четвер, 04 квітня 2019, 10:21

2 червня о 10:45 Папа служитиме Літургію у візантійському обряді для греко-католиків Румунії в м. Блаж. Під час Літургії буде проголошено блаженними сімох мучеників Греко-Католицької Церкви Румунії.

Вірних Чернівецької єпархії запрошують до спільної прощі разом із владикою Йосафатом Мощичем на зустріч зі Святішим Отцем Франциском. Зареєструватися на прощу можна в канцелярії катедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці у м. Чернівцях.

Його Святість Папа Франциск побуває з апостольським візитом у Румунії від 31 травня до 2 червня 2019 року на запрошення Президента, державної влади та Католицької Церкви цієї країни.

Папа Франциск відвідає міста Бухарест, Ясси та Блаж, а також Марійний санктуарій Шумулеу-Чук. Візит відбуватиметься під гаслом «Прямуймо разом».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами ugcc.cv.ua