Відбулася ювілейна піша проща членів спільноти «Подружні зустрічі» до Зарваниці

Вівторок, 18 червня 2019, 13:50

15 червня 2019 року, незважаючи на спекотну погоду, члени спільноти «Подружні зустрічі» разом зі своїми родинами взяли участь у пішій прощі до Зарваниці, приуроченій до двадцятиріччя з часу створення спільноти в Україні.

Духовний супровід прочан здійснював координатор спільноти «Подружні зустрічі» в Тернопільсько-Зборівській архиєпархії о. Андрій Пиптик разом з іншими священнослужителями.

Розпочалася піша хода Молебнем до Богородиці в Музейно-меморіальному комплексі патріарха Йосипа Сліпого в с. Заздрість. Паломники, йдучи Хресною дорогою від Заздрості до Зарваниці, молилися за мир та цілісність України, співали пісні та приступали до сповіді. Прибувши до парафіяльної церкви Пресвятої Трійці, паломники приступили до чудотворної ікони Зарваницької Матері Божої.

16 червня, на празник Зіслання Святого Духа, подружні пари взяли участь у святковій Божественній Літургії, яку відслужили адміністратор собору Зарваницької Матері Божої о. м. Дмитро Квич та о. Андрій Пиптик.

Після богослужіння о. Дмитро привітав  членів спільноти, побажав їм Божої присутності, великої любові та прагнення до святості у таїнстві Подружжя. Також від імені архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василя Семенюка та священників Марійського духовного центру о. Дмитро привітав з шістнадцятою річницею священничого служіння о. Андрія Пиптика. Завершилося паломництво водосвяттям і спільною молитвою на Хресній дорозі.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://zarvanytsya.org