У Тернополі вперше пройшов турнір з мініфутболу серед священників

Середа, 25 вересня 2019, 10:25

24 вересня в Тернополі відбувся ІV між'єпархіальний турнір з мініфутболу серед священнослужителів УГКЦ на честь блаженного священномученика Омеляна Ковча. Турнір, участь у якому взяли дев’ять команд та близько ста священників, проходив на футбольних майданчиках Тернопільського національного економічного університету.

«Спорт є унікальною можливістю обмінюватися дарами, змагатися дарами, спільно, однією командою, священничою командою прославити Господа своїми фізичними талантами, подякувати Богові за дар здоров’я, бігу, бути священником, бути членом священничої команди, – наголосив у вступному слові єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор Мартинюк. – Це унікальна нагода самим фізично зростати і подати приклад своїм парафіянам здорового способу життя. Господь Бог бажає, щоб ми були здорові, бо здоров’я – це Божий дар, і саме у спорті людина зростає у здоров’ї».

Благословивши отців, владика Теодор побажав радості перебувати в одній команді і змагатися, бо «сьогодні не буде переможців і переможених, всі будуть переможцями». Архиєрей привітав усі команди священників, особливо тих, які їхали найдовше – команду священників Закарпаття із Мукачівської єпархії УГКЦ.

Владика зауважив, що сьогодні спорт використовується дуже часто у бізнесових інтересах і тому наголосив, що турнір серед священників має на меті показати чудову сторону спорту: братня єдність і братня допомога.

Організатором змагань став відділ душпастирства спорту УГКЦ, який очолює священник Стрийської єпархії о. Олег Кобель, за участю о. Михайла Піняги та Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. У футбольних змаганнях взяли участь команди священників та дияконів із Львівської, Івано-Франківської та Тернопільсько-Зборівської архиєпархій, Самбірсько-Дрогобицької, Хмельницької, Стрийської, Сокальсько-Жовківської, Коломийської й Мукачівської єпархій.

У напруженій, однак чесній та повній поваги до суперника боротьбі, заслужену перемогу здобули священнослужителі Стрийської єпархії. Друге місце посіла команда Львівської архиєпархії, а отці Івано-Франківщини стали третіми. Організатори турніру – команда Тернопільсько-Зборівської архиєпархії – посіли п'яте місце.

Після завершення змагань було проведено церемонію нагородження. Команди-призери турніру отримали пам’ятні кубки.

www.tze.org.ua