У Славутичі провели благодійний вечір «Різдво разом»

Понеділок, 13 січня 2020, 16:26

«12 січня 2020 року за ініціативи місцевого пароха протоієрея Юрія Логази у м. Славутич (Київська обл.) провели другий благодійний вечір для сімей учасників АТО та ВПО «Різдво разом». Захід відбувся за підтримки Київської архиєпархії та БФ «Карітас-Київ». Присутніми були понад 120 осіб», - повідомляє о. Роман Сиротич, синкел соціального служіння Київської архиєпархії.

До святково прикрашеної зали ресторації «Старий Таллінн» запросили сімї’ї учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб. Про багату історію Різдва з унікальними традиціями розповів настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Неустанна Поміч» УГКЦ у м. Славутичі отець Юрій Логаза.

Привітав запрошених з Різдвяними святами і міський голова Юрій Фомічев, який у своєму слові також подякував настоятелю місцевої парафії о. Юрію, Київській архиєпархії УГКЦ та БФ «Карітас-Київ» за соціально-благодійну працю, яка здійснюється не тільки у Славутичі, а й у навколишніх населених пунктах. 

На багатому столі – дідух, святковий сніп із жита й пшениці. Традиційна трапеза розпочалася з головної страви Різдва - куті.

Різноманітну тематичну творчу програму виконували на святі вихованці Дитячої школи мистецтв, Палацу дітей та молоді, Народної хорової капели «Натхнення» міського відділу культури.

На завершення заходу всі учасники взяли участь у Різдвяному флеш-мобі та спільно і натхненно виконали колядку «Добрий вечір тобі, пане господарю…»

Як і годиться, всіх дітей вечора обдарували солодкими подарунками, підготовленими організаторами.

У завершальному слові отець Юрій  щиро дякував всім, хто підтримав та допоміг в організації цього благодійного Різдвяного вечора, адже він проходив з допомогою як Славутицької міської ради, так і Центру соціальних служб міста, творчих колективів і талановитих дітей Славутича, що вповні відповідало назві вечора «Різдво разом», та висловив надію, що ця традиція продовжиться і в майбутньому!

«Соціальне служіння Київської архиєпархії на сьогоднішній день є дуже важливою складовою у пасторальній діяльності в наших парафіях. У Славутичі завдяки о. Юрію, активно діє ХАБ, розвиваються інші види соціального служіння. І це не лише у Славутичі, а й у навколишніх селах і навіть Чернігові. Цей захід – це один із тих багатьох добрих справ, які вони здійснюють щодня. Дякую о. Юрію за активне пасторальне служіння, оскільки соціальне служіння – це важлива його складова. Дякую всім добродіям, завдяки яким вдалося здійснити такий грандіозний захід», – говорить о. Роман Сиротич, синкел соціального служіння Київської архиєпархії.

Пресслужба БФ « Карітас-Київ»