У сестер служебниць презентували книжку «Найдорожча Мамусю» - листування Блаженнішого Любомира Гузара з мамою Ростиславою

Четвер, 14 червня 2018, 11:06

13 червня 2018 року у монастирі сестер служебниць у Львові відбулася презентація книжки «Найдорожча Мамусю» - листування Блаженнішого Любомира Гузара з мамою Ростиславою.

Презентацію провела племінниця світлої пам’яті Блаженнішого Любомира пані Марія Рипан, яка багато часу та енергії присвячує дослідженням свого роду та його видатним постатям.

Сестри мали нагоду дізнатися цікаві факти та оглянути рідкісні світлини про древній родовід Блаженнішого Любомира, з якого походить багато священиків і видатних мирян нашого народу.

Пані Марія поділилася історією віднайдення листів Блаженнішого Любомира до матері. Зворушує те, що попри велику зайнятість, Блаженніший Любомир, який дуже любив свою родину, старався знайти час і можливість, щоб написати листа до своєї матері Ростислави. Читання опублікованих листів стане гарною нагодою, щоб читачі ще більше пізнавали і збагачувалися внутрішнім духовним світом Блаженнішого Любомира, у формуванні якого велику роль відіграла його мати.

Наприкінці зустрічі провінційна настоятелька с. Мирослава Яхимець подякувала пані Марії за чудову презентацію і побажала успіхів у подальших дослідженнях історичної спадщини своїх предків.

Сестри служебниці, Львів