У Патріаршій курії УГКЦ відбулися збори Католицького скаутства Європи

Понеділок, 23 листопада 2020, 13:28

У Патріаршій курії УГКЦ у Львові відбулася важлива подія в житті української спільноти Католицького скаутства Європи – Загальні збори, на які члени Національної Ради збираються щочотири роки.

Цього року на зборах члени Національної ради відзвітували про свою діяльність та обрали нових членів, запланували конференції про підготовку табору, а також обговорили основні аспекти скаутингу.

Учасники заходу в неділю спільно помолилися на Божественній Літургії.

Гостями інавгураційної частини програми були: голова Комісії УГКЦ у справах родини та мирян Юрій Підлісний і заступник голови Патріаршої комісії у справах молоді отець Роман Демуш. У своїх коротких привітальних виступах представники Патріаршої курії коротко представили діяльність церковних структур, зокрема звернули увагу на співпрацю в душпастирстві серед молоді та мирян.⠀

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://dyvensvit.org