У новому році кооператив «Андрей», який працює з ініціативи ректора МДЦ «Зарваниця», розширить свою діяльність

Понеділок, 14 грудня 2020, 16:07

13 грудня у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася зустріч членів сільськогосподарського обслуговувального кооперативу «Андрей». Під час зборів учасники підбили підсумки діяльності року, який минає, та обговорили плани на майбутнє.

Розглядалося питання підвищення якості продукції, забезпечення кормами корів і покращення пасовищ, що сприятиме поліпшенню умов праці. На зустрічі ректор Марійського духовного центру, ініціатор та натхненник створення СОК «Андрей» о. м. Володимир Фірман та голова кооперативу п. Володимир Вітів запропонували учасникам спілки розширити діяльність, а саме вирощувати новий сорт картоплі та зайнятися птахівництвом.

Збори завершилися приємними подарунками, адже за доброю традицією напередодні дня Святого Миколая всі члени кооперативу отримують святкові гостинці.

«У час пандемії та карантинних обмежень діяльність сільськогосподарських об’єднань та спілок не втрачає своєї актуальності. Навпаки, цей вид праці стає популярнішим, дає змогу розвиватися небайдужим людям», - переконані в кооперативі «Андрей».

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://zarvanytsya.org