У монастирі Успіння Матері Божої в Погоні висадять Алею ненародженої дитини

П'ятниця, 02 листопада 2018, 10:56

Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я спільно з Бюро УГКЦ з питань екології ініціює висаджування Алеї ненародженої дитини на території монастиря Успіння Матері Божої в с. Погоня Тисменицького району і запрошує вірних УГКЦ та людей доброї волі долучитися до цієї акції.

Особливо організатори запрошують на спільну молитву тих осіб, які пережили втрату ненародженої дитини.

Акція відбудеться 7 листопада 2018 року о 16:00 на території Погінського монастиря. Розпочнеться зустріч  Молебнем до Пресвятої Богородиці, відтак її учасники висаджуватимуть дерева.

Ця ініціатива проводиться в рамках чергової хвилі Всеукраїнської акції «Посади дерево миру», яка стартувала в 2016 р. з ініціативи Української Греко-Католицької Церкви за підтримки Мінприроди України. Її метою є привернення уваги громадськості до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни на Сході країни, до знищення природи України, загоєння ран довкілля і передусім захисту самої людини, яка є невід’ємною частиною створеного Богом світу.

Ключовим завданням ініціативи є не лише відновлення довкілля, а й плекання «духовних дерев» – тих внутрішніх змін у людських серцях та свідомості, які починаються з відновлення миру між людиною та Богом, а також примирення із дітьми, які були втрачені до народження.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua