У Львові відбудеться Фестиваль традиційного церковного співу «Днесь рождається від Діви»

Четвер, 14 листопада 2019, 08:18

Упродовж 10-14 січня 2020 року у Львові триватиме Фестиваль традиційного церковного співу «Днесь рождається від Діви». Захід організовується Літургійним центром «ПЕРЕДАННЯ» (м. Львів) з благословення високопреосвященного владики Ігоря Возьняка, митрополита Львівського.

Події фестивалю проходитимуть у храмах і монастирях Львова, Львівській музичній академії імені М. В. Лисенка, у Національному музеї імені Андрея Шептицького, в Українському католицькому університеті.

У дні фестивалю відбудуться відкриті лекції, наукові заходи, святкові богослужіння, концерти, майстер-класи з традиційного церковного співу, гала-концерт, діалогічні майданчики тощо. До участі у фестивалі запрошуються хорові колективи, співочі групи і окремі співці-протопсалти з християнських Церков і традицій.

Головна мета заходу – доносити до широкого загалу Церкви і поціновувачів літургійного мистецтва і традиції багату спадщину вітчизняної літургійної культури, відкривати свіжий погляд на передання, як на універсальний світоглядний феномен.

Фестиваль «Днесь рождається від Діви» стане першою подією серед низки заходів, які заплановано проводити у 2020 році від Літургійного центру “ПЕРЕДАННЯ”.

За детальною інформацією просимо звертатися до організаторів:

єрм. Лука Михайлович +38(098) 528 17 85,
Надія Нижник +38 (067) 746 65 48

Джерело: https://velychlviv.com/