Спільноти «Матері в молитві» організували ХІ пішу прощу до Зарваниці

Вівторок, 15 травня 2018, 09:55

11-13 травня відбулася ХІ піша проща до Зарваниці спільноти «Матері в молитві» Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. Більше тисячі жінок разом зі своїми рідними прибули до Марійського духовного центру, щоб просити у Зарваницької Богородиці заступництва для своїх дітей та всієї України. У прощі взяли участь матері з Львівської, Волинської, Хмельницької областей та з Києва. Очолив паломництво багатолітній духівник спільноти о. Василь Чамарник.

У суботу, 12 травня, у каплиці біля парафіяльної церкви по завершенні концертної програми для матерів розпочалася Архиєрейська Свята Літургія, яку відслужив Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк). Звертаючись до прочан Митрополит сказав: «Благословенна будь, українська жінко-мамо! Терпляча, любляча, мужня, нескорена, вічна – ти матусю. Уклін тобі і слава!» Після Богослужіння паломники зі свічками відправилися до Чудотворного місця, де взяли участь у Молебні до Пресвятої Богородиці та молитві на Хресній дорозі.

У неділю, 13 травня, Архиєпископ і Митрополит Василій відслужив урочисту Божественну Літургію у соборі Зарваницької Матері Божої. Опісля відбулося освячення води та спільна молитва матерів на чудотворному місці.

До слова, зараз у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії зареєстровано близько 260 спільнот «Матері в молитві», які налічують понад 10000 матерів, які є активними учасницями руху.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.zarvanytsya.org