Спільне соціальне служіння - тема зустрічі патріаршого економа з директорами БФ «Карітас»

П'ятниця, 11 жовтня 2019, 12:26

Цими днями в Києві проходить зустріч директорів регіональних осередків Благодійного фонду «Карітас», на яку було запрошено патріаршого економа УГКЦ о. Любомира Яворського.

Патріарший економ презентував свою візію розвитку соціального підприємництва та соціального служіння в УГКЦ, відновлення справи митрополита Андрея Шептицького та його соціально-економічної доктрини. У програмі розвитку економату Патріаршої курії УГКЦ закладена місія «Мудрої справи»: духовний і матеріальних розвиток громад через пошук можливостей та реалізацію потенціалу.

Отець Любомир подякував президенту Карітасу та директорам локальних осередків фонду за вагомий внесок у соціальне служіння нашої Церкви та підтримку місцевих осередків по всій Україні. «У час найбільшого запиту суспільства на допомогу потребуючим Карітас є тим центром, який завжди служить людям. Про це знають не лише в Україні, а й далеко за її межами», - наголосив патріарший економ.

Розуміємо, що лише спільними зусиллями нам вдасться реалізувати амбітні плани щодо соціального служіння нашої Церкви, створити соціальні підприємства і відповісти на ті виклики, що постають тепер перед українським суспільством. З цією метою Економат проводить дослідження потреб громад щодо розвитку соціального підприємництва і учасники зустрічі домовилися про подальшу співпрацю і обмін досвідом задля розвитку традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, базуючись на християнських цінностях.

Департамент інформації УГКЦ