Розпочався благодійний онлайн-курс англійської мови для малозабезпечених іммігрантів

Понеділок, 18 січня 2021, 10:54

17 січня стартував 20-годинний благодійний онлайн-курс англійської мови для малозабезпечених новоприбулих Філадельфії та околиць.

Проєкт, організатором та головним спонсором якого є Релігійне товариство українців-католиків «Свята Софія» США (ТСС А), було ініційовано в рамках платформи «ESL.Ukraine»у співпраці з «Коморою доброго самарянина» при Філадельфійській архиєпархії УГКЦ.

Молитву на відкриття курсу провів владика Андрій Рабій, єпископ-помічник Філадельфійський. Упродовж десяти тижнів з 17 учасниками курсу на трьох рівнях працюватимуть викладачі-волонтери зі Сполучених Штатів Америки (Ірина Іванкович), Канади (Тарас Малюжинський), студенти з України (Віра Грабчук, Карина Карпишина), які навчалися у США за програмою FLEX, та викладачка англійської мови зі Львова Зоряна Когут.

У програмі передбачено заняття з граматики, розмовної мови, читання, майстерності писання, вокабуляру. Навчальний процес відбуватиметься не лише за традиційним методом підручника, а й із застосуванням новітніх технологій, які мають на меті в зрозумілий та доступний спосіб донести матеріал. Учасники програми матимуть чудову нагоду спілкуватися живою англійською мовою у дружньому колективі. Програму укладено з думкою про подолання мовного бар’єру і полегшення адаптації в англомовному середовищі.

За словами голови ТCС А Ірини Іванкович, «це перша ініціатива благодійного навчання англійської мови для українців в розсіянні сущих. Нашим бажанням є допомогти новоприбулим покращити знання мови або ж закласти її фундамент, адже вміння порозумітися в середовищі, яке стало другою батьківщиною, є звичайною необхідністю. Виходимо назустріч передусім тим краянам, фінансові можливості яких не дозволяють відвідувати платні курси».

Курс потриває до 28 березня.

Пресслужба товариства «Свята Софія» США