Оголошено результати конкурсу на кращий ескіз Ордена митрополита Андрея Шептицького

Четвер, 28 лютого 2019, 16:13

1 січня 2019 року було оголошено конкурс на ескіз відзнаки Отця і Глави УГКЦ – Ордена митрополита Андрея Шептицького. 11-13 лютого 2019 року конкурсна комісія, до складу якої входять владики Постійного Синоду Єпископів УГКЦ, на своєму засіданні розглянула ескізні пропозиції, що надійшли упродовж 1 січня – 10 лютого цього року.

Новаківський Олекса. Портрет митрополита Андрея Шептицького Новаківський Олекса. Портрет митрополита Андрея Шептицького

Членами конкурсної комісії є: Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, владика Євген Попович, Архиєпископ і Митрополит Перемишльсько-Варшавський (Польща), владика Борис Ґудзяк, Єпарх єпархії Святого Володимира для українців-католиків Франції, країн Бенілюксу та Швейцарії (18 лютого номінований Архиєпископом і Митрополитом Філадельфійським), владика Богдан Данило, Єпарх єпархії Святого Йосафата в Пармі (США), владика Теодор Мартинюк, Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії (Україна). Секретар – владика Богдан Дзюрах, куріальний єпископ, Секретар Синоду Єпископів УГКЦ.

Усього на конкурс надійшло 15 пропозицій. Два ескізи було відхилено через невідповідність встановленим вимогам. До відбору допущено 13 пропозицій.

Ще два ескізи після завершення відбору було запропоновано у вільному доступі в мережі Фейсбук. Оскільки ці ескізи не були надіслані на офіційний е-мейл конкурсу у визначений період (до 10 лютого 2019 року), конкурсна комісія не мала можливості їх розглянути.

Найкращими ескізами обрано пропозиції № 3, 8, 11, автори яких стали переможцями конкурсу:

Пропозиція № 3: Шиян Анатолій (Київ).

Пропозиція № 8: Шиян Ольга (Київ).

Пропозиція № 11: Лєжнєв Олександр (Київ), Чмир Микола (Київ).

Водночас владики Постійного Синоду прийняли рішення рекомендувати авторам обраних пропозицій доопрацювати їх згідно з висловленими побажаннями (які будуть окремо повідомлені авторам) та подати доопрацьовані варіанти до 28 квітня 2019 (включно) на офіційну адресу Конкурсу orden_andreya@ukr.net

У зв’язку з цим конкурсна комісія поки що не визначала з-поміж переможців конкретних місць. Це буде зроблено наступного засідання Постійного Синоду у травні 2019 року після розгляду доопрацьованих ескізів.

Адміністрація Патріаршої курії УГКЦ