Майже сто сімдесят дітей приступили до Першої Сповіді та Урочистого Святого Причастя в одній із парафій Стрийської єпархії

П'ятниця, 25 травня 2018, 10:39

У храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Новий Розділ, що у Стрийській єпархії, до Першої Сповіді та Урочистого Святого Причастя приступили 169 дітей.

Такій події передувало навчання дітей у парафіяльній катехитичній школі святого Володимира Великого. Діти готувалися і очікували цієї миті вже від початку жовтня минулого року. Головною умовою підготування до свята було ретельне відвідування занять, освоєння програми «Христос – хліб життя», вивчення молитов, катехизмової частини, аналіз п’яти умов доброї сповіді. Такі засоби, як каже  директор катехитичної школи святого Володимира Великого, є запорукою свідомого та виваженого прийняття Святих Таїнств Покаяння та Євхаристії.

Радість дітей виливалася у заздалегідь підготованій поезії та піснях. Батьки, дивлячись на своїх «ангелят», дякували Богові. Хресні батьки ще раз пригадали собі про обов’язки щодо своїх похресників. Дідусі та бабусі милувалисяь пишнотою вбрання внуків, прикрашеним храмом, співом дитячого хору.

Після завершення Літургії парох о. Микола Міджак вручав дітям посвідки про прийняття Першої Сповіді та Урочистого Святого Причастя.  «Наші парафії будуть живими – будуть місцем зустрічі з живим Христом, якщо таких митей буде якнайбільше», – вважає  о. Роман Штігер.

 

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.stryi.ugcc.org.ua