Майбутні педагоги започаткували в Тернополі Біблійний сад

Середа, 17 квітня 2019, 12:08

15 квітня 2019 року Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка відсвяткував День університету під гаслом «З Богом в душі, Україною в серці, вишиванкою та щирими почуттями до ТНПУ».

В урочистостях взяли участь студенти, викладачі, випускники, представники місцевої влади та духовенство.

Учасники святкування стали свідками створення нового Біблійного саду ТНПУ поруч з церквою Святої Софії Премудрості Божої та освячення пам’ятника Біблії, в який заклали  капсулу із посланням прийдешнім поколінням. Чин освячення пам’ятника здійснили Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор Мартинюк, Єпарх Бучацький Дмитро Григорак за участю студентського капелана ТНЕУ о. Віталія Козака та о. Романа Дутчака.

Понад десяток саджанців у новому Біблійному саду посадили кращі студенти та викладачі університету. До висадки дерев долучився і голова обласної ради Віктор Овчарук: «Нинішня подія знакова та радісна. Адже посадити дерево – вже само по собі добре діло, а надто – рослину Святого Письма. Недарма це відбувається напередодні світлого свята – Великодня. Сьогоднішня закладка Біблейського саду - справа не лише для нинішніх поколінь. Це наше символічне послання нащадкам.

І хоч цей Тернопільський едем невеликий за розмірами, переконаний, що, коли тут зашумлять дерева, – це буде по-справжньому гарне, одухотворене місце, як і має бути у педагогічному виші. Про значну роботу над розвитком моральності та духовності у вашому університеті свідчить і той факт, що саме тут здобуватимуть такий важливий для суспільства фах як релігієзнавець».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://te-rada.org