Колядники із Дубна побували на різдвяній гостині у владики Йосафата (Говери)

Четвер, 11 січня 2018, 17:43

У Луцьку різдвяною радістю з владикою Йосафатом (Говерою) ділилися діти парафії Вознесіння Господнього, що в Дубні. Маленькі аматори у супроводі дорослих завітали до резиденції архиєрея.

Під керівництвом п. Оксани Андріюк та з музичним супроводом Романа Берната діти відобразили народження маленького Дитятка, а дорослі прославили Його в колядках. Господар подякував за візит і уділив кожному благословення. Після виступу всі підкріпилися частунками, які підготував владика, і вирушили в розважальний комплекс.

Для адміністрації комплексу та відвідувачів лунала щира дитяча коляда і віншування. До співу приєднувалися також присутні і так спонтанно відбувся різдвяний флешмоб. У подарунок діти отримали безкоштовну екскурсію музеєм технічного прогресу. Після цього переглянули повчальні фільми у планетарії і вирушили на обід.

По обіді всі мали годину дитячого дозвілля і брали активну участь у різних відпочинкових програмах. Діти та батьки висловлюють щиру вдячність владиці Йосафатові та адміністрації розважального комплексу за цей особливий день різдвяних свят.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.lutsk-ugcc.org.ua