Хрест на захист тверезості встановили у селищі Заболотів Коломийської єпархії

Вівторок, 01 жовтня 2019, 10:06

З 22 по 27 вересня в смт Заболотів, у парафії Святого архистратига Михаїла, відбулася місія тверезості, яку очолив о. Ярослав Стеф’юк.

Впродовж цілого тижня у храмі відбувалися чисельні богослужіння та духовні науки, присвячені боротьбі з алкоголізмом, плеканню чесноти тверезості. Місія тверезості виходила також за межі парафіяльного храму. Цю болючу тему піднімали і в селищній раді перед місцевими депутатами, і в школі з учителями та учнями старших класів.

До місії з конференцією долучилася і сестра Христина Пецольд, ЧНІ, яка активно служить у цій сфері. Під час Хресної ходи свідченнями особистого навернення до Бога ділилися чоловіки з реабілітаційного центру «Назарет», що діє в Дрогобичі. Вони розповіли, як Господь допоміг визволитися через назаретську спільноту з тенет алкоголізму і наркотиків.

У п’ятницю, на свято Воздвиження Чесного Хреста, після Служби Божої і Хресної ходи з місійним хрестом вулицями селища, в центрі Заболотова відбулося торжество встановлення Хреста тверезості. При велелюдному зібранні вірних і соборному служінні духовенства різних конфесій місійний хрест тверезості було посвячено і молитовно встановлено на центральній площі селища.

До людей зі словами вітань і подяки звернулися голова ОТГ Іван Танюк, голова Комісії душпастирства тверезості УГКЦ о. Ігор Козанкевич. Керівник місії тверезості о. Ярослав Стеф’юк на завершення наголосив: «Цей хрест є Божими очима посеред нашого містечка і очима сумління кожного з нас, хто візьме до рук спиртне або купить його з метою вживання. Пам’ятайте! Бог усе бачить, а совість наша хоче і має бути чистою, тверезою і Божою. Тверезіймо і не грішімо більше, пізнаймо Бога і щоб не було соромно нам за прожиті і даремно витрачені в пияцтві роки! З добрим починанням у майбутнє тверезе життя, дорогі краяни, з Богом у тверезій Україні!»

Відеосюжет про цю подію телеканалу «НТК»:

А вже наступного дня, 28 вересня, після завершення місії тверезості, Господь зробив ще одне свято для парафії – приїхала відома сестра Ліджі з Індії. Разом з нею вірні молилася за духовне і фізичне оздоровлення.

Зазначимо також, що Хрест тверезості, який встановили в центрі селища, люб’язно і жертовно спорудили представники нещодавно створеної громадської організації «За тверезе Покуття».

Західне бюро «Живого ТБ»
за матеріалами https://kolugcc.org.ua