Голова Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я обговорила співпрацю УГКЦ в умовах пандемії з очільниками Львівщини

Понеділок, 13 квітня 2020, 13:47

8 квітня у стінах Львівської міської ради відбулася зустріч голови Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я с. Севастіяни Карвацької із заступницею міського голови Львова з гуманітарних питань, керівником штабу з оперативних питань у часі карантину Галиною Слічною, з виконувачем обов’язків директора Департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Андрієм Васьком, який на сьогодні також очолює антикризовий комітет Львівської області для боротьби з короновірусом, з майбутнім очільником цього Департаменту Орестом Чемерисом та головним спеціалістом відділу контролю за виконанням рішень управління державної виконавчої служби Андрієм Матоличем.

Сестра Севастіяна озвучила конкретні пропозиції від Української Греко-Католицької Церкви щодо допомоги у подоланні пандемії та запевнила від імені Блаженнішого Святослава у всебічному сприянні, підтримці та допомозі з боку УГКЦ у спільних діях. Обговорено стратегію, послідовність дій, юридичні аспекти співпраці, домовлено про подальші кроки.

Комісія УГКЦ у справах охорони здоров’я висловила щиру вдячність колегам з Львівського ІТ-кластеру та Львівської міської ради за передані експрес-тести на Covid-19, завдяки яким будуть протестовані медичні капелани УГКЦ.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://zdorovia.ugcc.org.ua