Глава УГКЦ узяв участь в Літургії з нагоди відкриття Конвенції «Лицарів Колумба» у м. Балтимор (США)

Вівторок, 07 серпня 2018, 21:57

7 серпня в м. Балтимор (США) розпочалася 136-та Конвенція «Лицарів Колумба». Тема цьогорічної Конвенції — «Лицарі Колумба — лицарі милосердя». Блаженніший Святослав узяв участь у Літургії з нагоди відкриття Конвенції, яку очолив Архиєпископ Балтимора та Найвищий капелан Ордену владика Вільям Лорі. Саме в м. Балтиморі був висвячений на священика засновник «Лицарів Колумба» праведний о. Майкл МакГівні.

На Літургії з нагоди відкриття Конвенції молилися 10 кардиналів, 74 архиєпископи та єпископи і понад 100 священиків. Від УГКЦ у спільній молитві взяли участь: владика Павло (Хомницький), Єпарх Стемфордський, владика Богдан (Данило), Єпарх Пармський, владика Давид (Мотюк), Єпарх Едмонтонський, владика Браєн (Байда), Єпарх Саскатунський, владика Андрій (Рабій), Апостольський адміністратор Філадельфійської архиєпархії, владика Іван (Бура), Єпископ-помічник Філадельфійської архиєпархії, та владика Стефан (Сорока), Архиєпископ-емерит Філадельфійської архиєпархії.

Загалом у Конвенції беруть участь понад 2 500 делегатів з різних країн світу. Українську делегацію очолює п. Богдан Ковалів, Територіальний делегат України.

Як ми повідомляли, у понеділок, 6 серпня, розпочався офіційний візит Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава до Сполучених Штатів Америки, під час якого Предстоятель здійснить низку важливих зустрічей у Балтиморі, Стемфорді, Слоцбурзі та Філадельфії. Візит завершиться 22 серпня.

 

Департамент інформації УГКЦ