Глава УГКЦ відвідав Посольство України в Аргентині

Понеділок, 20 березня 2017, 15:02

18 березня Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав, який перебуває з душпастирським візитом в Аргентинській Республіці, відвідав Посольство України в Аргентині.

У ході бесіди Посла України Юрія Дюдіна з Блаженнішим Святославом, в якій також узяв участь владика Даниїл (Козлинський), Апостольський адміністратор єпархії Покрови Пресвятої Богородиці, були обговорені актуальні питання внутрішньої ситуації в Україні та Аргентині, життя української громади в Аргентині, співпраці дипломатичної установи з парафіями УГКЦ, що діють в країні, зокрема в організації культурно-просвітницьких заходів з нагоди 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин України з Аргентиною та 120-ї річниці початку української імміграції до Аргентини.

На завершення зустрічі Блаженніший Святослав залишив запис у Книзі почесних відвідувачів Посольства України в Аргентині.

argentina.mfa.gov.ua

DEBUG