Глава УГКЦ про СДМ: «Прагну показати Святішому Отцеві наш великий скарб – українську християнську віруючу молодь»

Середа, 27 липня 2016, 14:58

Світові дні молоді цього разу збігаються зі святом рівноапостольного князя Володимира. Думаю, що цього дня, коли ми відновлюємо наші хресні обіти в усіх парафіях, наша молодь буде мати нагоду засвідчити свою віру перед молодими християнами з усього світу. Сьогодні християнська віруюча молодь є великим скарбом України і цей скарб повинен побачити весь світ.

Таку думку висловив Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав, розповідаючи про свої очікування від Світових днів молоді в Кракові (Польща).

Як свідчать офіційні дані, з України для участі у СДМ зареєстровано понад п’ять тисяч осіб: «Сподіваюся, що паломників з України буде ще більше. Усіх заохочую взяти активну участь у цій події, бо це унікальна можливість ділення віри молоді з усього світу, це й нові знайомства, цікаві зустрічі».

А для української молоді, на думку Предстоятеля Церкви, це надзвичайна нагода сказати правду про події в Україні, «про віру і надію українських християн, які, перебуваючи в умовах війни, залишаються віруючим Божим народом».

«Дорогі хлопці й дівчата, я хочу вас показати Святішому Отцеві як наш великий скарб! Переконаний, ми маємо що сказати світу і що показати Європі. Ми маємо особливий дар і можливість у Рік Божого милосердя разом зі Святішим Отцем молитися за Боже милосердя і мир для України», – сказав Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ